2017 УНММЖ №3 : [7] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 7 з 7
Дата випускуНазваАвтор(и)
2017Визначення стану плазмового гемостазу у пацієнтів з неалкогольною жировою хворобою печінки поєднаної з гіпертонічною хворобою ii стадії високоспецифічними отрутами змійБаженова, Н. М.
2017Застосування аутоплазми, збагаченої тромбоцитами (PRP-терапія), в лікуванні хворих на вугрову хворобу з урахуванням метаболічної активності клітин периферичної кровіСвирид-Дзядикевич, О. С.
2017Зміни гемодинаміки у дітей з сепсисомШадрін, В. О.; Євтушенко, В. В.
2017Корекція астенічного синдрому при інфекційному мононуклеозі у дітей цетруліном малатуКириця, Н. С.
2017Прогнозування порушення зрощення переломів на основі аналізу факторів ризику детермінованих особливостями пацієнтаКилимнюк, Л. О.
2017Ампутации конечностей у военнослужащих вследствие артиллерийских ударов в зоне проведения антитеррористической операции на востоке УкраиныБурьянов, А. А.; Беспаленко, А. А.; Цема, Ю. В.; Динец, А. В.
2017Діагностична та терапевтична цінність амінокислотного складу крові та амінокислотних індексів як маркерів аритмій ішемічного генезу та серцево-судинного ризику у пацієнтів зі стабільною ішемічною хворобою серця на тлі цукрового діабету типу 2Бєлікова, Ю. О.; Лизогуб, В. Г.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 7 з 7