Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2770
Назва: Психологічні характеристики прояву агресії у навчальному процесі
Автори: Бойканич, М. Ю.
Дата публікації: 2021
Видавництво: Київ
Короткий огляд (реферат): Найбільша частина нашого життя проходить у контакті з іншими людьми. Так як відбувається швидке зростання агресії в світі і ми стикаємось з нею щодня ця проблематика стала однією з найпопулярніших в світі. Агресія вивчається з різних сторін, як психологами, соціологами, педагогами, філософами і т.д. . Але все таки “інтегруючим центром” вивчення цієї проблеми є психологія. Існує безліч поглядів, теорій і чинників агресії і її поняття використовується в надзвичайно широкому діапазоні. Вона є характерною для студентів, і її прояви є в навчальному процесі. Так як молоде покоління це динамічна частина суспільства, вивчення проявів їх агресії є актуальним.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2770
Розташовується у зібраннях:Курсові роботи студентів 2-го курсу медико-психологічного факультетуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.