Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2018
Назва: Участь спеціаліста в проведенні слідчого експеримента
Автори: Федорова, О. А.
Федорова, С. В.
Ключові слова: спеціаліст, судово-медичний експерт, лікар, слідчий експеримент, відтворення обстановки та обставин подій.
Дата публікації: 24-кві-2019
Видавництво: Мат-ли Міжвідомчого науково-практичного круглого столу «Участь спеціаліста у кримінальному провадженні»: НАВС, ННІПФЕКП. Київ
Короткий огляд (реферат): В тезах йдеться про важливу роль лікаря, за спеціальністю - судово-медичного експерта, в проведенні слідчого експеримента. Беручи участь в роботі з відтворення обстановки та обставин подій, дана особа не виконує експертизу, тому може бути залучена до проведення таких слідчий дій, як спеціаліст. Під час слідчого експерименту, лікар – спеціаліст може допомогти слідчому розібратись зі справжнім механізмом спричинення тілесних ушкоджень у потерпілої особи та відтворити дійсні обставини подій, якщо підозрювана особа демонструє їх неправдиво. В тезах наведені подібні випадки з практики. Наголошено про необхідність більш активного залучення лікарів-судово-медичних експертів до участі в проведенні слідчого експерименту, для підвищення якості проведення судово-медичних експертиз та ефективності досудового розслідування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2018
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри судової медицини та медичного праваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.