Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/1963
Назва: Права категорій «пацієнт» та «лікар» в сфері охорони здоров’я
Автори: Федорова, Олена Анатоліївна
Ключові слова: права лікаря, права пацієнта
Дата публікації: 29-лис-2018
Видавництво: Мат-ли Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми медичного права: професійний погляд».
Короткий огляд (реферат): Коли йдеться мова про права людини в сфері охорони здоров’я, то, зазвичай, йдеться про права пацієнтів. Однак, не слід забувати, що учасниками лікувального процесу є не лише лікар. Між пацієнтом та лікарем встановлюються відносини «лікар-пацієнт» Саме в цьому аспекті й повинні дотримуватись власних прав та обов’язків такі окремі категорії громадян, як «пацієнт» та «лікар». Забезпечення права пацієнта на охорону здоров’я залежить не лише від лікаря, а й від самого пацієнта. Лише своєчасна, спільна та чесна робота обох учасників цих правовідносин може стати запорукою забезпечення прав конкретної людини на охорону здоров’я.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/1963
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації судової медицини та медичного праваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.