Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/1960
Назва: Сучасний стан і перспективи розвитку судово-медичної ідентифікації давності настання смерті
Автори: Федорова, О. А.
Ключові слова: Давність настання смерті, ідентифікація ДНС
кристалографія, кристалограми
Дата публікації: 4-лип-2018
Видавництво: «Актуальні питання стандартизації судово-експертного забезпечення правосуддя в Україні. Перспективи розвитку».
Короткий огляд (реферат): Встановлення давності настання смерті (ДНС) і досі залишається однією з головних питань судово-медичної експертизи.Як відомо, ідентифікація – це встановлення тотожності об'єкта з іншими за певними ознаками або властивостями, яке являє собою процес дослідження об'єкта. В нашому випадку ідентифікація ДНС полягала в процесі встановлення тотожності якісного візуального показника, за яким об'єкт (труп або його частини, органи чи тканини) міг би відповідати певній добі післясмертного періоду.Отримані під час проведених досліджень наукові результати значно розширяють можливості для ефективного судово-медичного визначення ДНС із застосуванням кристалографічного методу та можуть широко використовуватись в практиці роботи районних, міжрайонних відділень та танатологічних відділів бюро судово- медичної експертизи трупів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/1960
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри судової медицини та медичного праваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.