Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/14455
Назва: Молекулярно-біохімічний ефект біологічно активних речовин насіння льону Linum Usitatissimum L. при лікуванні запальних захворювань шлунку
Автори: Тарковський, А. Т.
Білявський, С. М.
Ключові слова: фітотерапія, фітотерапевтичні препарати, захворювання органів травлення, насіння льону, дубильні властивості.
Дата публікації: 2025
Видавництво: PLANTA+. НАУКА, ПРАКТИКА ТА ОСВІТА: матеріали V науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої пам’яті доктора хімічних наук, професорки Ніни Павлівни Максютіної (до 100-річчя від дня народження) (Київ, 28-29 січня 2025 р.)
Короткий огляд (реферат): Проведений нами аналіз показав, що науковці, не дивлячись на всебічне вивчення біохімічного складу насіння льону (Linum usitatissimum), продовжують досліджувати терапевтичні ефекти його біологічно активних речовин. Насіння льону, і надалі є ефективним фітотерапевтичним препаратом, який варто застосовувати не тільки як один із засобів при комплексному лікуванні запальних захворювань шлунку, кишечника та інших частин шлунково-кишкового тракту, а й як профілактичний, особливо для пацієнтів з групи ризику. Насіння Linum usitatissimum, яке містить низку корисних біологічно-активних речовин, продовжує бути не тільки традиційним лікарським засобом, в результаті дії якого отримується доволі потужний лікувальний результат, а також і перспективним джерелом фітосировини для створення нових лікарських засобів для лікування захворювань ШКТ, зокрема запальних захворювань шлунку. Важливим є той факт, що насіння Linum usitatissimum має мінімальну кількість протипоказань, а також не викликає серйозних побічних ефектів при правильному застосуванні. Це робить його доступним і безпечним фітотерапевтичним засобом, який може використовуватися як у комплексному лікуванні, так і для профілактики запальних захворювань шлунково-кишкового тракту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/14455
ISSN: ISBN 978-966-437-808-3
Розташовується у зібраннях:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри медичної біохімії та молекулярної біології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тарковський А.Т., Білявський С.М. , 2025.pdf4,84 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.