Перегляд зібрання за групою - Автори Гищак, Т. В.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я І Ї Є
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 20 із 42  далі >
Дата випускуНазваАвтор(и)
2018NT-PROBNP В ДІГНОСТИЦІ АРТЕРІАЛЬНОЇ ГІПЕРТЕНЗІЇ У ДІТЕЙМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.; Бойко, Н. С.; Бондарчук-Хоменко, С. С.
2019Аналіз обізнаності лікарів щодо принципів корекції лихоманки в дітейМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.
2018Аналіз і перспективи нових клінічних рекомендацій ААР (2017) скринінгу і контролю високого артеріального тиску у дітей та підлітківМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.
2022Біологічна роль хрому і вплив змін його вмісту на перебіг ожиріння та артеріальної гіпертензії у дітей (огляд літератури, власні дослідження)Марушко, Ю. В.; Костинська, Н. Г.; Гищак, Т. В.
2023Визначення толерантності до фізичного навантаження і резервів організму в дітей шкільного віку з ожирінням та артеріальною гіпертензієюМарушко, Ю. В.; Костинська, Н. Г.; Гищак, Т. В.; Дмитришин, О. А.
2021Вплив забезпечення вітаміном D на перебіг гострих респіраторних інфекцій у дітейМарушко, Ю. В.; Єсипова, С. І.; Гищак, Т. В.
2023Гендерні особливості показників якості життя, пов’язаної зі здоров’ям, у дітей з високим нормальним артеріальним тиском і первинною артеріальною гіпертензієюМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.; Марушко, Т. В.; Костинська, Н. Г.; Хомич, О. В.
2018Досвід використання енісаміуму йодиду в клініці гострих респіраторних захворювань: огляд літературиМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.
2020Досвід використання комбінованого відхаркувального препарату при позалікарняній пневмонії у дітей дошкільного вікуМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.
2022Дослідження маси тіла, зросту та обводу талії в дітей м. Києва на сучасному етапіМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.; Костинська, Н. Г.
2020Дослідження навчальної мотивації студентів на педіатричній кафедрі НМУ імені О.О.БогомольцяМарушко, Ю. В.; Бойко, Н. С.; Чабанович, О. В.; Гищак, Т. В.
2018Ефективність екстракту ісландського моху при сухому кашлі у дітейМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.
2018Ефективність та безпечність застосування препарату Ноофен® у дітей із вегетативними дисфункціями з порушенням адаптаційних можливостей та зниженими когнітивними функціямиМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.; Бондарчук-Хоменко, С. С.
2022Ефективність і безпечність застосування інгаляцій 6% N-ацетилцистеїну в 3% розчині NaCl у клінічній практиці (огляд літератури)Марушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.; Єсипова, С. І.; Долинна, О. В.; Іовіца, Т. В.
2022Забезпеченість вітаміном D та вплив його дефіциту на перебіг алергічних захворювань у дітейМарушко, Ю. В.; Єсипова, С. І.; Гищак, Т. В.; Бойко, Н. С.
2021Застосування альфа-казозепіну (Lactium®) та вітаміну В6 у клінічній практиці (огляд літератури)Марушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.
2020Значення психолого-педагогічної компетентності у роботі з інтернами-педіатрамиМарушко, Ю. В.; Бойко, Н. С.; Чабанович, О. В.; Гищак, Т. В.
2020Клініко-інструментальна характеристика поєднаного перебігу хронічного гастродуоденіту та первинної артеріальної гіпертензії у дітейМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.; Злобинець, А. С.
2018Клініко-інструментальне оцінювання стану кишечнику у дітей з респіраторною патологією та корекція виявлених порушеньМарушко, Ю. В.; Гищак, Т. В.; Московенко, О. Д.; Іовиця, Т. В.
2020Клініко-інструментальні та морфологічні паралелі при поєднанні хронічного гастродуоденіту й первинної артеріальної гіпертензії в дітейМарушко, Ю. В.; Злобинець, А. С.; Гичка, С. Г.; Хомич, О. В.; Гищак, Т. В.; Гриневич, І. В.