Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/7786
Назва: Гігієнічна оцінка безпечності повітряного середовища при застосуванні інсектициду Оберон Рапід 240 SC, КС на основі нової сполуки – спіромезіфену та представника авермектинів – абамектину.
Автори: Ткаченко, І. В.
Антоненко, А. М.
Омельчук, С. Т.
Бардов, В. Г.
Дата публікації: 2021
Видавництво: Південноукраїнський медичний науковий журнал. № 30 вересень 2021. С. 70-74
Короткий огляд (реферат): Застосування пестицидів становить потенційну інгаляційну небезпеку для професійних і непрофесійних контингентів. Тому вивчення нових представників засобів захисту рослин та встановлення гігієнічних нормативів і регламентів є однією з умов при впровадженні їх в систему захисту культур. У статті досліджено інсектицид спіромезіфен, який належить до похідних класу тетрамової і тетронової кислот. Розраховано величину орієнтовно безпечного рівня впливу даної сполуки у повітрі робочої зони (ПРЗ) та атмосферному повітрі (АП). Також визначено фактичні рівні забруднення ПРЗ і АП препаратом Оберон Рапід 240 SC, КС, до складу якого входять в якості діючих речовин досліджуваний спіромезіфен та представник авермектинів – абамектин. Встановлено, що в пробах повітря фактичні рівні вмісту абамектину були нижче межі кількісного визначення: у повітрі робочої зони – 0,01 мг/м3 , атмосферному повітрі – 0,00016 мг/м3 , а спіромезіфену і зовсім не виявлялися при межах виявлення у ПРЗ – 0,003 мг/м3 , АП – 0,0003 мг/м3 . Ці дані свідчать про відсутність потенційного негативного впливу на працівників та об’єкти навколишнього середовища при застосуванні даного інсектицидного препарату на яблунях і виноградниках.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/7786
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри гігієни та екології №1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
7.pdf448,1 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.