Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/585
Назва: Правові аспекти хірургічної корекції статі в Україні
Інші назви: Legal aspects of surgical correction of staty in Ukraine
Автори: Біляков, А. М.
Ергард, Н. М.
Музиченко, П. Ф.
Ключові слова: хірургія
нормативно-правова база
транссексуал
гендерна політика
Дата публікації: 12-гру-2018
Видавництво: ГО «Асоціація хірургів України», ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова» НАМН України.
Короткий огляд (реферат): До сьогоднішнього дня залишається актуальним питання щодо правового супроводу корекції (зміни) статевої належності в Україні, і дотепер не існує єдиного принципу дотримання певного алгоритму дій лікаря-хірурга при веденні таких хірургічних хворих, хоча у Наказі МОЗ України від 05 жовтня 2016 року № 1041 «Про встановлення медико-біологічних та соціально-психологічних показань для зміни (корекції) статевої належності та затвердження форми первинної облікової документації й інструкції щодо її заповнення» процедура отримання дозволу для корекції статевої належності набула дещо спрощеного характеру. Однак, введення в дію цього Наказу і досі викликає ряд дискусійних питань і може мати наслідки правового характеру для лікаря-хірурга при виконанні ним службових обов’язків.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/585
ISSN: 0023-2130 (Print)
2522-1396 (Online)
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри судової медицини та медичного права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ErgardPravSurg.pdf142,07 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.