Дисертації 2023 року : [17] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 17 з 17
Дата випускуНазваАвтор(и)
2023Оптимізація технології ендопротезування колінного суглоба у пацієнтів з пухлинами кістокБіштаві Обада, М. А. Р.
2023Оптимізація гормонотерапії інгібіторами ароматази у хворих на метастатичний люмінальний (HER2-негативний) рак грудної залози з урахуванням поліморфізмів гена рецептора естрогенуТарасенко, Т. Є.
2023Особливості ортодонтичного лікування пацієнтів з різним типом росту лицевого черепа у змінному періоді прикусу зі скупченістю зубів у фронтальному відділіКримовський, К. Г.
2023Клініко-лабораторне обґрунтування конструкцій повних знімних протезів у пацієнтів cтаречого віку з складними анатомофізіологічними умовамиБогатирьова, Д. І.
2023Малоінвазивні технології у лікуванні судинних аномалій органів черевної порожнини та заочеревинного простору у дітейДєгтярьова, Д. С.
2023Нові аспекти патогенезу і оцінки ефективності лікування жінок з клімактеричним синдромом у перименопаузіСокол, І. В.
2023Порівняльна токсиколого-гігієнічна оцінка і профілактика несприятливої дії нанопорошків діоксиду титану та композиту нанодіоксиду титану з наносріблом в умовах виробництваРябовол, В. М.
2023Медико-соціальне обґрунтування удосконалення методології управління якістю стоматологічної допомогиГрохотов, В. А.
2023Оптимізація хірургічного лікування хворих із синдромом обструктивного апное снуДенисенко, Р. Ю.
2023Обгрунтування вибору методу знеболення вагінальних пологів шляхов визначення рівня задоволеності жінки пологами та народженням дитиниРоманенко, А. М.
2023Оцінка ризику комбінованого впливу пестицидів на здоров’я людини при їх надходженні до організму з харчовими продуктами рослинного походженняЯструб, А. М.
2023Диференційна діагностика синдрому жовтяниці та її лікування у хірургічних хворих (клініко-експериментальне дослідження)Зульфугаров, І. Г. О.
2023Ортодонтична корекція в комплексній реабілітації пацієнтів з оклюзійними порушеннями у поєднанні з вертикальними аномаліями прикусуГолубченко, О. Ю.
2023Особливості гігієнічної регламентації інсектицидів класу похідних тетрамової і тетронової кислот в УкраїніТкаченко, І. В.
2023Нові аспекти патогенезу передчасних пологів при плацентарних порушенняхКупчик, В. І.
2023Дослідження вестибулярної функції у дітей із гострим середнім отитом за допомогою метода статичної комп'ютерної стабілометріїЛозова, Ю. В.
2023Розробка складу та технології песаріїв з пробіотичною активністюАлейник, С. Л.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 17 з 17