Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/4206
Назва: Ультрафонофорез препарату "Мукосат нео" в комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту
Автори: Печковський, К. Є.
Несин, О. Ф.
Протівень, М. Ф.
Лєснухіна, Г. Л.
Тімохіна, Т. А.
Хоцяновський, А. М.
Ключові слова: препарат мукосат нео, пародонт
Дата публікації: 2016
Видавництво: Ультрафонофорез препарату "Мукосат нео" в комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту / К. Є. Печковський, О. Ф. Несин, М. Ф. Протівень, Г. Л. Лєснухіна, Т. А. Тімохіна, А. М. Хоцяновський // Лучевая диагностика, лучевая терапия. - 2016. - № 1. - С. 45-50.
Короткий огляд (реферат): Мета роботи - визначити клінічну ефективність використання препарату мукосат нео в комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту (ГП). Клінічні та лабораторні дослідження проведено 32-ом особам, віком 22 - 40 років з повними зубними рядами. В усіх хворих було діагностовано ГП I - II ступеня, хронічний перебіг. Контрольну групу склали 10 хворих (31,3 %), яким проводили традиційне лікування ГП. В основну - увійшло 22 особи (68,7 %). Їм, окрім основного комплексу лікувальних заходів, застосовували препарат мукосат нео. Використання препарату мукосат нео за методикою "Ін'єкційного ультрафонофорезу" в комплексному лікуванні ГП показало, що рентгенологічно видимі відновні процеси в кістковій тканині альвеолярного відростку (зменшення остеопорозу, відновлення міжзубних перегородок у межах кісткових кишень чи їх стабілізація, утворення "вторинних кортикальних пластинок") починаються і закінчуються приблизно на 30 діб раніше, ніж у групі порівняння. Перевага місцевого введення препарату мукосат нео з одночасною дією УЗ полягає в збільшенні площі розповсюдження та глибини проникнення препарату в уражені тканини пародонта. Висновок: препарат мукосат нео в комплексному лікуванні ГП прискорює регенераторні процеси в тканинах пародонта (відновні процеси в кісткових структурах альвеолярного відростку) хворих основної групи, у порівнянні з результатами, одержаними у пацієнтів контрольної групи, яким цей засіб не застосовували.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/4206
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри терапевтичної стоматології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ldlt_2016_1_9.pdf359,26 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.