Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2775
Назва: Дослідження залежності групової ролі від тривожностей особистості в малих групах
Автори: Тарасенко, О. В.
Дата публікації: 2021
Видавництво: Київ
Короткий огляд (реферат): Що нині відомо людям про страх? Це відчуття, спогади, емоції? Чуючи слово, на думку приходить безліч асоціацій: від зіткнення з фобіями до жаху в екстремальних ситуаціях. І це не дивно, адже кожна істота з нині живих організмів має страх. І так має бути. Адже це - особливий стан, певна свого роду захисна реакція, що допомогла вижити живим організмам впродовж століть та навіть тисячоліть та допомагатиме в цьому і надалі. Ще змалечку кожен міг почути від мам, татусів, дідусів чи бабусь: «не пхай свої пальці до розетки – вдарить струмом», «не чіпай гарячого чайника – отримаєш опіки». І схожих прикладів – тисячі. Саме таким чином батьки захищають нас від травм та пошкоджень, адже, насамперед, і самі бояться за наше життя.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2775
Розташовується у зібраннях:Курсові роботи студентів 3-го курсу медико-психологічного факультетуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.