Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2774
Назва: Домінуючі установки особистості та їх вплив на успіх у діяльності
Автори: Цибенко, Д. С.
Дата публікації: 2021
Видавництво: Київ
Короткий огляд (реферат): У сучасному світі важливим детермінуючим фактором діяльності людини в цілому є установки. Вони регулюють спрямованість особистості в різних сферах, соціальну поведінку, свідомість та світосприйняття. Сьогодні, як ніколи, актуальним є питання передбачуваності соціальних відносин та розуміння впливу, що спричиняють нехтування питаннями досягнень психологічної науки в суспільному житті. Відштовхуючись від суб’єктивних орієнтацій індивіду, як члену суспільства на ті чи інші цінності, формується мотивований вибір для задоволення домінантної потреби, що і формує професійну діяльність та відношення до успіху у певної особистості. Таким чином, підсвідомо чи свідомо, кожен з нас керується певним набором установок, що і зумовлюють мотиваційну та діяльнісну сферу індивідуума. В такому випадку, актуальність даної теми, є безумовно затребуваною, при вивченні соціальної сфери не тільки окремої особистості, а й людства в цілому.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2774
Розташовується у зібраннях:Курсові роботи студентів 3-го курсу медико-психологічного факультетуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.