Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2767
Назва: Особливості комунікативних установок у різних типів особистості
Автори: Горобець, В. О.
Дата публікації: 2021
Видавництво: Київ
Короткий огляд (реферат): Людина не тільки пізнає дійсність в процесах сприймання, пам’яті, мислення, уяви, але разом з тим так чи інакше ставиться до різних фактів життя, переживає ті чи інші емоції та почуття по відношенню до них. Одні явища дійсності радують її, інші засмучують, одні викликають захоплення, інші – бентежать тощо. Радість, смуток, захоплення, гнів та ін. – все це різні види суб’єктивного відношення людини до дійсності, переживання того, що на неї діє. Емоції та почуття органічно взаємопов’язані, але за змістом і формою переживання вони не тотожні. Почуття – це переживання людиною свого ставлення до того, що вона пізнає, робить, до інших людей і до самої себе. Емоція — це загальна активна форма переживання організмом своєї життєдіяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2767
Розташовується у зібраннях:Курсові роботи студентів 2-го курсу медико-психологічного факультетуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.