Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2754
Назва: Впевненість у собі та її соціально-психологічні особливості у підлітків
Автори: Давиденко, Д. С.
Дата публікації: 2021
Видавництво: Київ
Короткий огляд (реферат): Актуальність дослідження обумовлюється тим, що впевненість особистості у собі є однією з широко досліджуваних тем у сучасному суспільстві. Визначається, що впевненість у собі має прямий вплив на важливі аспекти життя, наприклад, якісні стосунки з оточенням, наполегливість просування до мети, рішучість особистості, а також стійкість до труднощів. Але, особливості змісту, структури, умови формування цієї якості залишаються не розкритими достатньо досьогодні. Проблема соціальної впевненостi у собі привертала увагу багатьох науковців. Вивченням її займались Ф. Зимбардо, А. Маслоу, А. Адлер, Е. Берн та інші. Вчені стверджують, що впевнені у собі підлітки - ті, які гарно взаємодіють як і з суспільством, так і з собою. Навпаки ж, термін “соціальна невпевненість” свідчить, про те, що людина має певні труднощі у спілкуванні з оточенням, труднощі з прийняттям себе, вірогідно, має низьку самооцінку та не виражену мотивацію досягати високих результатів на життєвому шляху.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2754
Розташовується у зібраннях:Курсові роботи студентів 3-го курсу медико-психологічного факультетуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.