Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2753
Назва: Психологічні особливості уявлень про сенс любові у сучасної молоді
Автори: Шаблевська, Т. С.
Дата публікації: 2020
Видавництво: Київ
Короткий огляд (реферат): Любов та закоханість протягом століть цікавила людство: про любов складали пісні , писали вірші і романи , увічнювали в скульптурі і архітектурі образи улюблених - в любові шукали людське в людині. Сьогодні такі пошуки стають як ніколи актуальними. Про необхідність гуманізації сучасної освіти та культури, орієнтації їх на загальнолюдські цінності пишуть як педагоги ( Б.С.Гершунский , Д.Ікеда , В.Садовничий , Н.Д.Нікадров ) , так і психологи (Б. С.Братусь , Л. Я.Гозман , А.Б.Орлов), закликаючи задуматися про соціокультурної ситуації в світі. Однак психологія любовних відносин до останнього часу залишається одним з недостатньо розроблених розділів психології. Така ситуація легко пояснюється, з одного боку, складністю самого феномена, спочатку соціального, об'єднуючого двох або декількох людей, і одночасно суто особистого й інтимного; загальнолюдської цінності і відображення індивідуальності кожної особистості; суб'єктивного, внутрішнього і при цьому має значущі зовнішні, об'єктивні наслідки і кореляти (любовна поведінка, створення сім'ї, народження дітей). З іншого боку, нерозробленість концепцій, теорій, методів у галузі психології любові і закоханості пояснюється логікою розвитку самої психології.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2753
Розташовується у зібраннях:Курсові роботи студентів 3-го курсу медико-психологічного факультетуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.