Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2743
Назва: Особливості мотивації, досягнення успіху студентів у навчанні
Автори: Горобей, А. О.
Дата публікації: 2020
Видавництво: Київ
Короткий огляд (реферат): Потреба в знаннях є однією з основних людських потреб, на основі якої людина розвиває світський людський досвід. У різні періоди життя людини об'єкти його інтересу, форми і методи придбання знань змінюються, однак потреба в знаннях як у властивій людині особистості не тільки не стає нудною з роками, але й набуває її подальший розвиток. В останні роки в науково-психологічній літературі особлива увага приділяється темам мотивації навчальної діяльності. Це не випадково, оскільки питання про причини по суті є питанням якості освітньої діяльності. Переважання зовнішніх і утилітарних причин призводить до того, що навчання набуває формальний характер, відсутній креативний підхід, самостійна постановка освітніх цілей. Відомо, що саме негативне або байдуже ставлення до навчання може бути причиною поганої успішності або поганої успішності учня.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2743
Розташовується у зібраннях:Курсові роботи студентів 2-го курсу медико-психологічного факультетуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.