Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2010
Назва: Реклама лікарських засобів: судова практика
Автори: Берзіна, А. Б.
Демченко, І. С.
Ключові слова: судова практика
реклама
лікарські засоби
недобросовісна реклама
інформація, що вводить в оману
Дата публікації: 2020
Видавництво: Часопис Київського університету права
Серія/номер: ;2
Короткий огляд (реферат): У статті досліджується судова практика у сфері реклами лікарських засобів. Визначені спеціальні вимоги до реклами лікарських засобів. У більшості випадків, недобросовісна реклама лікарських засобів входить за змістом до поняття «поширення інформації, що вводить в оману». Розглянуті справи щодо, як власне поширення інформації, що вводить в оману, так і порушення тих чи інших спеціальних вимог до реклами лікарських засобів. Зокрема, справи щодо: «популярізації» лікарського засобу; «перебільшення» властивостей лікарських засобів; надання продуктам властивостей лікарського засобу; щодо використання зображення лікарів у рекламі лікарських засобів; цін на лікарські препарати.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/2010
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри судової медицини та медичного праваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.