Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/1972
Назва: Значення фрактальності тезиграфічного малюнку екстрактів тканин та біорідин тіла людини для потреб судової медицини
Автори: Федорова, О. А.
Ключові слова: інформативність фракталів, фрактали тезиграм екстрактів внутрішніх органів
Дата публікації: 2020
Видавництво: Modern science: problems and innovations. Abstracts of the 1st International scientific and practical conference. SSPG Publish. Stockholm, Sweden.
Короткий огляд (реферат): В ході вперше проведеного для потреб судово-медичної практики комплексного порівняльного аналізу фракталів тезиграм екстрактів внутрішніх органів та тканин, вилучених від трупів та екстрактів крові й сечі вилучених у живих осіб, виявилось, що окрім аналізу сформованих кристалів в тезиграмі, для остаточної оцінки досліджуваного матеріалу слід враховувати й інформативність окремих знакових та повторюваних фрагментів кристалограми – фракталів, оскільки їх особливості мають велике діагностичне значення для потреб судової медицини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/1972
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри судової медицини та медичного праваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.