Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/18078
Назва: Методичні рекомендації до практичних занять для студентів. Освітній рівень: перший (бакалаврський) рівня вищої освіти за спеціальністю: "Технології медичної діагностики та лікування". Навчальна дисципліна: Анатомія людини. Тема заняття: "Черепні нерви I – VI, VIII пари: класифікація, топографія, анатомічна характеристика, зони іннервації. Топографія та візуалізація структур методами КТ, МРТ, ангіографії, ендоскопії та оптичної нейровізуалізації"
Автори: Левон, М. М.
Шевченко, О. О.
Ключові слова: Черепні нерви I – VI, VIII пари: класифікація, топографія, анатомічна характеристика, зони іннервації. Топографія та візуалізація структур методами КТ, МРТ, ангіографії, ендоскопії та оптичної нейровізуалізації.
Дата публікації: 2025
Видавництво: НМУ імені О. О. Богомольця
Короткий огляд (реферат): Актуальність теми: Черепні нерви належать до периферійної частини нервової системи. Їх поділяють на несправжні (І-ІІ пари) та справжні (ІІІ-ХІІ пари). І та ІІ пари черепних нервів є виростами відповідно нюхового та проміжного мозку, в зв’язку з чим мієлін, що їх покриває, має походження з клітин олігодендроглії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/18078
Розташовується у зібраннях:Методичні матеріали кафедри описової та клінічної анатомії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
29_ЛД Черепні нерви I – VI, VIII пари.DOC3,07 MBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.