Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/17176
Назва: Академічна стійкість та ефективність компенсаторних механізмів у підготовці до Крок-1 здобувачів медичних спеціальностей у період воєнного стану (на прикладі результатів субтесту з біохімії)
Інші назви: АКАДЕМІЧНА СТІЙКІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ КОМПЕНСАТОРНИХ МЕХАНІЗМІВ У ПІДГОТОВЦІ ДО КРОК-1 ЗДОБУВАЧІВ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ У ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ (НА ПРИКЛАДІ РЕЗУЛЬТАТІВ СУБТЕСТУ З БІОХІМІЇ)
ACADEMIC STABILITY AND EFFECTIVENESS OF COMPENSATORY MECHANISMS IN PREPARING MEDICAL STUDENTS FOR STEP 1 DURING THE WAR (BASED ON THE RESULTS OF THE BIOCHEMISTRY SUBTEST)
Автори: Яніцька, Л. В.
Постернак, Н. О.
Соколовська, І. А.
Ключові слова: академічна стійкість, компенсаторні механізми, КРОК-1, біохімія, медична освіта, воєнний стан, дистанційне навчання, освітні втрати, адаптаційні стратегії
academic resilience, compensatory mechanisms, KROK-1, biochemistry, medical education, martial law, distance learning, educational losses, adaptation strategies
Дата публікації: 2026
Видавництво: Журнал «Перспективи та інновації науки» № 1(59) 2026
Короткий огляд (реферат): У статті досліджено академічну стійкість та ефективність компенсаторних механізмів у підготовці здобувачів медичних спеціальностей до ліцензійного інтегрованого іспиту КРОК-1 в умовах воєнного стану на прикладі результатів субтесту з біохімії. Особлива увага приділяється порівняльному ана-лізу показників Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (НМУ) та Запорізького державного медико-фармацевтичного університету (ЗДМФУ) за період 2022-2025 рр., що дозволяє виявити загальнонаціональні тенденції та регіональні відмінності впливу кризових факторів на освітні результати.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/17176
ISSN: УДК 378.147:615.1(075.8)
https://doi.org/10.52058/2786-4952-2026-1(59)-1934-1948
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри медичної біохімії та молекулярної біології



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.