Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/15417
Назва: Діагностика та профілактика стресіндукованих розладів у дітей та підлітків
Автори: Аністратенко, Т. І.
Велика, Н. В.
Ревук, Д. О.
Афанасьєва, М. Є.
Бурма, А. В.
Коваленко, С. К.
Козинець, А. П.
Косько, Д. О.
Луканіна, А. В.
Мирончук, А. О.
Семенюк, М. В.
Трищук, А. А.
Дата публікації: 2023
Видавництво: Матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю «Екологічні та гігієнічні проблеми сфери життєдіяльності людини» (Київ, 15 березня 2023 р.)
Короткий огляд (реферат): У непростий для України період військових дій, коли люди відчувають тривожність, страх, розпач, гнів, які реалізуються як зміни звичок, поведінки, характеру. Залишатися спокійним самому, вміти допомогти і заспокоїти оточуючих в несприятливих ситуаціях є надзвичайно важливим, і ці навички необхідно тренувати. Гармонійна особистість впевнена і сильна, здатна опанувати тривогу, страхи, розпач, стрес. Не всі люди можуть належним чином оцінити значимість внутрішньої гармонії, і зовсім мало усвідомлюють, що цьому можна навчитись. Суттєвий вплив на відчуття внутрішньої гармонії створює оточуюче середовище, зокрема, його кольорова гама. Психологи використовують простий кольоровий тест, який дозволяє визначити психоемоційний стан.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/15417
Розташовується у зібраннях:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри гігієни харчування та нутріціології



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.