Матеріали науково-практичних конференцій кафедри епідеміолгії : [74] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 74
Дата випускуНазваАвтор(и)
2019Популяційне дослідження динаміки захворюваності на кашлюк та охоплення населення АКДП-вакциною в Україні в 1988-2016 рокахГринкевич, К.; Мохорт, Г.
2019Порівняльний аналіз екологічних обмежень ефективності вакцин календаря щепленьМохорт, Г.
2019Видовий склад переносників паразитарних хвороб на Придніпров’їДеха, Л.; Борисенко, В.; Лашина, А.; Колеснік, Л.; Серікова, Т.; Лаврова, О.; Резвих, В.; Штепа, О.; Степанський, Д.; Дараган, Г.; Колеснікова, І.
2019Аналіз випадків правця в Україні в 2013-2018 рокахСоколовська, О.; Белова, І.; Кисляк, І.; Кузін, І.
2019Епідеміологічні особливості ботулізму в Україні у 1991-2018 рр.Семенко, Н.; Мохорт, Г. А.; Кузін, І.; Кононенко, Н.; Колеснікова, І. П.
2019Деякі епідеміологічні особливості гепатиту А в Україні у 2018 роціСеменко, Н.; Мохорт, Г. А.; Кисляк, І.; Кузін, І.; Колеснікова, І. П.
2019Лікування протиботулінічною сироваткою та ризик смерті у хворих на харчовий ботулізм в Україні в 2017 та 2018 роках: ретроспективне епідеміологічне дослідження «випадок-випадок»Мохорт, Г. А.; Семенко, Н.; Кузін, І.; Кононенко, Н.; Колеснікова, І. П.
2020The role of telemedicine during the COVID-19 pandemicKorolenko, V.
2021SWOT-аналіз для визначення переваг використання керівництва з розслідування спалахів інфекційних хвороб, Україна, 2019 р.Кіяниця, В.; Веровчук, Б.
2021Вплив пандемії COVID-19 на смертність населення України в 2020 році: квазікогортне популяційне дослідження впливу зараження новим коронавірусом SARS-COV-2 на ризик виникнення смерті від COVID-19-пневмоніїМохорт, Г. А.
2021Порівняльне популяційне дослідження серопревалентності та ПЛР-превалентності вірусу SARS-CoV-2 в УкраїніПетрусевич, Т. В.; Зволь, В. В.; Зубленко, О. В.; Мохорт, Г. А.
2021Квазікогортне популяційне дослідження впливу зараження новим коронавірусом SARS-CoV-2 на ризик виникнення смерті від COVID-19-пневмонії в Україні Мохорт ГМохорт, Г. А.
2022Аналіз коливань сезонного розподілу захворюваності на ботулізм в Україні в різні періоди часуСоколовська, О. О.; Глушко-Маківська, А. П.; Мохорт, Г. А.
2022Вивчення впливу вакцинації проти COVID-19 на шанси захворювання та смерті від COVID-19 у хворих з хронічною хворобою нирок в термінальній стадії: аналітичне дослідження «випадок-контроль»Вихор-Турчик, О.; Мохорт, Г. А.
2018Спалази кору в УкраїніКолеснікова, І. П.; Степанський, Д.; Дараган, Г.; Кисляк, І.
2018Індикація збудників гострих кишкових інфекцій вірусної етіології методом ПЛР у Дніпропетровській областіБредихіна, М.; Штепа, О.; Резвих, В.; Палійчук, О.; Гернець, І.; Юрченко, О.; Дараган, Г.; Степанський, Д.; Колеснікова, І. П.
2018Економічна рентабельність впровадженої вакцинопрофілактики на прикладі кору в Закарпатській областіТимчик, В.; Маркович, О.; Колеснікова, І. П.
2018Результати міжсекторальної партнерської співпраці по боротьбі з туберкульозом серед вимушено переміщених осіб (ВПО) в Донецькій областіПожарова, І.; Дараган, Г.; Степанський, Д.; Родина, Р.; Колеснікова, І. П.
2018Лабораторна діагностика ботулізму в Дніпропетровській областіСіньговська, С.; Шамичкова, Г.; Бєлова, І.; Резвих, В.; Штепа, О.; Степанський, Д.; Дараган, Г.; Колеснікова, І. П.
2018Епідеміологічний нагляд за сальмонельозами у Дніпропетровської областіБєлова, І.; Резвих, В.; Опалатенко, Л.; Головіна, Ю.; Кузьменко, О.; Степанський, Д.; Дараган, Г.; Колеснікова, І. П.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 74