Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/15460
Назва: Впровадження засад здорового харчування при підготовці лікарів стоматологів як складова збереження здоров’я
Інші назви: ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАСАД ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЛІКАРІВ СТОМАТОЛОГІВ ЯК СКЛАДОВА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я
Автори: Велика, Н. В.
Омельчук, С. Т.
Алексійчук, В. Д.
Кузьмінська, О. В.
Аністратенко, Т. І.
Дата публікації: 2023
Видавництво: НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ ДО 100-РІЧЧЯ КАФЕДРИ ГІГІЄНИ, БЕЗПЕКИ ПРАЦІ ТА ПРОФЕСІЙНОГО ЗДОРОВ’Я НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ ТА ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БЕЗПЕКИ ПАЦІЄНТІВ 2023 РОКУ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ БЕЗПЕКИ І ГІГІЄНИ ЛІКАРЕНЬ, ПЕРСОНАЛУ І ПАЦІЄНТІВ»
Короткий огляд (реферат): Діяльність лікарів стоматологів пов’язана з численними професійними чинниками ризику погіршення їх стану здоров’я та виникнення професійних захворювань, до яких, за даними ВООЗ, в першу чергу належать остеохондроз різних відділів хребта, ураження сполучнотканинно-суглобового апарату кистей рук, захворювання очей, шлунково-кишкового тракту, алергії, дерматити та інші. Про ці проблеми відомо, у зв’язку з чим удосконалюються та оптимізуються технічні та технологічні засоби, які використовуються в діяльності лікаря.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.librarynmu.com/handle/123456789/15460
Розташовується у зібраннях:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри гігієни харчування та нутріціології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
21_removed.pdf697,83 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.