Перегляд зібрання за групою - Автори Король, П.А.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я І Ї Є
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 10 із 10
Дата випускуНазваАвтор(и)
201918F-ПЕТ/КТ в моніторингу терапевтичної пухлинної відповіді при застосуванні імунотерапіїКороль, П.А.; Ткаченко, М.Н.; Щербина, О.В.
2018Позитронно-емісійна томографія/магнітно-резонансна томографія — нова ерагібридної візуалізації (огляд літератури)Король, П.А.; Ткаченко, М.Н.
2019Рак метастазує до кісткового мозку, а не до кістки: час для зміни парадигми (огляд літератури)Король, П.А.; Ткаченко, М.Н.
2019Роль дозиметричних методів при клінічному застосуванні терапії радіонуклідами пептидних рецепторів у хворих на нейроендокринні пухлини (огляд літератури)Король, П.А.; Ткаченко, М.Н.; Щербина, О.В.
2018Роль позитронної емісійної томографії в діагностиці раку молочної залозиКороль, П.А.; Ткаченко, М.Н.
2018Роль радіонуклідних методів в діагностичній тактиці гідронефрозу в учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанціїКороль, П.А.; Ткаченко, М.Н.
2018Сучасні напрямки променевої діагностики хворих із патологією кісток стоп і гомілковостопних суглобів (огляд літератури)Король, П.А.; Ткаченко, М.Н.
2018Сучасні напрямки радіонуклідної діагностики і терапії хворих на рак передміхурової залозиКороль, П.А.; Ткаченко, М.Н.
2018Сучасні напрямки радіонуклідної діагностикихворих на рак передміхурової залозиКороль, П.А.; Ткаченко, М.Н.
2017Тераностика – унікальна концепція ядерної медициниКороль, П.А.; Ткаченко, М.Н.; Топчій, Т.В.; Щербина, О.В.