Перегляд зібрання за групою - Автори Іщенко, А. А.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я І Ї Є
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 19 із 19
Дата випускуНазваАвтор(и)
2017-05Біохімічні та гігієнічні особливості інтоксикації свинцем та сполуками ПлюмбумуІщенко, А. А.; Куча, Б.
2020-12Вивчення біологічної та біоорганічної хімії у контексті сучасних уявлень з хімічної безпекиІщенко, А. А.
2023Вивчення питання біологічної безпеки в курсі «Молекулярна біологія» здобувачами вищої освіти спеціальності 222 «Медицина»Яніцька, Л. В.; Іщенко, А. А.; Михайлова, А. Г.; Білявський, С. М.
2017-05Впровадження знань про перфлуорооктансуль-фонову кислоту та її функціональні похідні у курс “Біоорганічна та біологічна хімія”Іщенко, А. А.; Костів, Ю.
2018-09Компетентність з хімічної безпеки як невід’ємна складова підготовки майбутніх лікарів під час вивчення біоорганічної та біологічної хіміїІщенко, А. А.
2017Компетентність з хімічної безпеки як складова збереження здоров’я людиниІщенко, А. А.
2018Компетентність із хімічної безпеки як педагогічна проблема у світлі підготовки майбутніх лікарівІщенко, А. А.
2023Молекулярно-генетичні причини непереносимості лактозиКачур, С. Р.; Іщенко, А. А.; Яніцька, Л. В.
2022Нормативно-правова база з хімічної безпеки як складова підготовки медичних фахівцівІщенко, А. А.; Яніцька, Л. В.; Горкуненко, О. О.
2018-05Перфлурооктансульфонова кислота та її функціональні похідні у контексті хімічної безпекиІщенко, А. А.
2021Потенціал біологічної та біоорганічної хімії у формуванні компетентності з хімічної безпеки майбутніх лікарівІщенко, А. А.; Прадій, Т. П.; Редько, А. В.
2020Підготовка майбутніх лікарів у контексті хімічної безпекиІщенко, А. А.
2019-03Стійкі органічні забрудники стан проблеми та її вивчення у курсі біоорганічної та біологічної хіміїІщенко, А. А.; Гайова, Л. В.
2017Теоретичні та методичні засади формування компетентності з хімічної безпеки майбутніх лікарів у курсі «Біоорганічна та біологічна хіміяІщенко, А. А.
2018Формування знань про токсиканти як складові хімічної безпеки у майбутніх лікарів під час вивчення біоорганічної та біологічної хіміїІщенко, А. А.
2020Формування компетентності з хімічної безпеки майбутніх лікарів у процесі навчання біоорганічної та біологічної хіміїІщенко, А. А.
2018Формування компетентності з хімічної безпеки у майбутніх лікарів під час вивчення біоорганічної та біологічної хімії: результати констатувального експериментуІщенко, А. А.
2020Формування системи знань про токсиканти у процесі вивчення біоорганічної та біологічної хімії як складової хімічної безпеки та індивідуального здоров’язбереження майбутніх лікарівІщенко, А. А.
2019Хімічна безпека у змісті біохімічної підготовки майбутніх лікарівІщенко, А. А.