Перегляд зібрання за групою - Автори Іваницька, Т. А.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я І Ї Є
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 10 із 10
Дата випускуНазваАвтор(и)
2022Зміни деяких показників тромбоутворення та активності запалення як маркерів тяжкості перебігу та прогнозу захворювання у пацієнтів з COVID-19 та коморбідною есенціальною гіпертензієюІваницька, Т. А.; Петров, Є. Є.; Бурмак, Ю. Г.; Іваницький, І. В.; Трибрат, Т. А.
2020Зміни динаміки синтезу лейкотриєнів та активності пероксидації ліпідів у комбінованому лікуванні хворих на пептичну виразку в умовах коморбідності із гіпертонічною хворобоюБурмак, Ю. Г.; Петров, Є. С.; Іваницька, Т. А.
2021Зміни коагуляційної ланки системи гемостазу у хворих на хронічне легеневе серце бронхопульмонального генезуБурмак, Ю. Г.; Петров, Є. Є.; Іваницька, Т. А.
2022Зміни функціонального стану серцево-судинної системи, функції ендотелію та клініко-функціонального стану судинно-тромбоцітарної ланки гемостазу у хворих на гіпертонічну хворобу в умовах коморбідностіБурмак, Ю. Г.; Петров, Є. Є.; Іваницька, Т. А.; Іваницький, І. В.
2022Особливості змін деяких показників системи гемостазу у хворих на хронічне легеневе серце бронхо-легеневого генезу в стадії декомпенсації та в умовах його коморбідності з гіпертонічною хворобоюПетров, Є. Є.; Бурмак, Ю. Г.; Треумова, С. І.; Іваницька, Т. А.; Cавчук, Т. А.
2021Особливості змін системи гемостазу та функції ендотелію у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень та в умовах коморбідності із гіпертонічною хворобоюБурмак, Ю. Г.; Петров, Є. Є.; Треумова, С. І.; Іваницька, Т. А.
2021Особливості змін системи гемостазу та функції ендотелію у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень та в умовах коморбідності із гіпертонічною хворобоюБурмак, Ю. Г.; Петров, Є. Є.; Треумова, С. І.; Іваницька, Т. А.
2020Порівняльна характеристика деяких показників ліпідного обміну і функції ендотелію у хворих на компенсоване хронічне легеневе серце бронхо-легеневого генезу та в умовах його коморбідності з гіпертонічною хворобоюПетров, Є. Є.; Бурмак, Ю. Г.; Треумова, С. І.; Іваницька, Т. А.
2021Порівняльна характеристика деяких показників системи гемостазу у хворих на компенсоване хронічне легеневе серце бронхо-легеневого генезу та в умовах його коморбідності з гіпертонічною хворобоюПетров, Є. Є.; Бурмак, Ю. Г.; Треумова, С. І.; Іваницька, Т. А.
2022Порівняльний аналіз динаміки змін стану пероксидації ліпідів, антиоксидантного захисту та функції ендотелію у хворих на есенціальну гіпертензію в ранні терміни лікування коморбідної пептичної виразки дванадцятипалої кишкиБурмак, Ю. Г.; Петров, Є. Є.; Іваницька, Т. А.; Іваницький, І. В.